počet položiek: 0 0,00 €

Výmena a vrátenie tovaru

VRÁTENIE TOVARU

Pred odoslaním balíka k nám odporúčame vyplniť elektronický formulár - odkaz naň nájdete v potvrdzovacom e-maile danej objednávky. Potom stačí do balíka len priložiť pridelené číslo.

VÝMENA TOVARU

Ak chcete vymeniť veľkosť - urobte novú objednávku a do poznámky uveďte, že ide o výmenu a novú objednávku neplatte. Tovar Vám bude rezervovaný a zašleme Vám ho, čim skôr sa nám balík vráti. Pre zrýchlenie spracovania napíšte zreteľne na balík VÝMENA.

Pred odoslaním balíka k nám odporúčame vyplniť elektronický formulár - odkaz naň nájdete v potvrdzovacom e-maile danej objednávky. Potom stačí do balíka len priložiť pridelené číslo.

REKLAMÁCIA

Pri riešení reklamácie odporúčame vyplniť elektronický formulár - odkaz naň nájdete v potvrdzovacom e-maile danej objednávky. V formulári môžete priamo pridať fotografie závady a faktúru. Po obdržaní automatického potvrdenia nám odpovedzte na tento e-mail a následne Vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.

DORUČOVANIE

Pri odstúpení od zmluvy v 14-dňovej lehote alebo pri výmene tovaru posielajte zabalené topánky späť na našu adresu:

Barefoot botky, Antonína Dvořáka 1101, 28002 Kolín 2 (možno posielať aj Packetou - výdajné miesto je priamo na predajni) - na iné výdajne nikdy neposielajte.

Pre zasielanie balíka nevyužívajte adresu Jabkenického prevádzkového miesta, môže byť problém s doručením a balík sa Vám môže vrátiť späť. Celý proces vrátenia sa predĺži o nutnosť preposlania do Kolína.

Topánky môžete tiež vrátiť v kamennej predajni v Jabkeniciach alebo v Kolíne.

 

Môžete nám balík poslať aj Packetu - v Kolíne máme na predajni priamo pobočku alebo môžete využiť našu zvýhodnenú dopravu cez Packetu (tam je vždy istota, že balík dorazí k nám, aj keď pobočka má práve plnú kapacitu). Prosím, neposielajte na iné pobočky Zásielkovne - z iných pobočiek nemôžeme vyzdvihnúť balík a ten sa Vám vráti späť. Tovar musí byť vždy doručený späť na adresu Kolín, Antonína Dvořáka 1101.

Štítky si môžete objednať tu:

Vratný štítek z ČR cena 59 Kč

 

Vratný štítek zo SK cena 89 Kč

 

Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Pridajta sa k nám

Ďakujeme za dôveru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz