počet položiek: 0 0,00 €

O nás

V roku 2016 sme otvorili rodinný obchod v Jabkeniciach a spustili eshop barefoot botky. Prečo sme sa rozhodli ponúkať práve barefoot obuv? Chceli sme zdravú obuv, ktorá umožní nohám prirodzený pohyb a vývoj. Pri hľadaní vhodnej obuvi pre naše deti sme zistili, že v Českej republike je veľmi málo výberu, a tak sme sa rozhodli to zmeniť.

Po začiatkoch plných prekážok sme postupne rozšírili našu ponuku a otvorili aj obchod v Kolíne. V marci 2020 sme sa presťahovali do väčšieho priestoru, aby sme mohli ponúknuť ešte väčší výber barefoot obuvi. Stále si však zachovávame osobný prístup k zákazníkom, či už prichádzajú do našich kamenných obchodov alebo nakupujú online na našom eshope. Snažíme sa poradiť každému zákazníkovi s výberom obuvi presne pre jeho nohy a ponúkame aj online poradenstvo.

U nás už nikdy nebudete chcieť nosiť obuv, ktorá vás tlačí. Okrem toho, že vaše nohy budú zdravšie, sa budete v našich botách cítiť aj pohodlne a štýlovo. Veríme, že v našej ponuke si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci.

Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Pridajta sa k nám

Ďakujeme za dôveru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz